Dobřívští chlapi chtějí zpět do přeboru

ROKYCANSKO -V nejnižší oblastní soutěži národních házenkářů má okres pětinásobné zastoupení. Jde o Dobřív A, Dobřív B, Litohlavy B, Osek B a Všenice B. Jak si naši zástupci vedli?

12.9.2007

Ilustrační fotoFoto: Ondra Šik

Radobyčice – Všenice B 20:15 (8:10). Vyslanci našeho okresu neudrželi nadějné vedení z první půle a po špatném 2. pločase odešli nakonec poraženi. Bezchybný byl sudí Ivo Toman z Plzně – Újezdu.

Osek B – Dobřív 29:22 (16:10). Branky: Čelechovský 11, Stach a Pelc 7, Košař 3 a Vorlík – Klír 9, Duchoň 7, Kalivoda 5 a P. Šilhánek. Bojovné utkání, ovšem dost podprůměrné ze strany obou obran. Domácí rozhodli utkání lepší střeleckou produktivitou v 1. půli. Po přestávce se hra opticky vyrovnala, ale

Osečtí si už drželi stálý odstup od soupeře. Před 30 diváky s přehledem rozhodoval Josef Hucl ze Všenic.

Všenice B – Litohlavy B 21:21 (10:11). Borci zpod Vršíčku začali na hřišti ve Smrdově lépe a po celý poločas si udržovali těsný náskok. Po změně stran nejprve Všeničtí otočili výsledek, ale dlouho se z vedení neradovali, když čtvrthodiny před koncem znovu vedli hosté 15:16. V dalším průběhu se zápas odbýval jako na houpačce.

Oba týmy si střídavě vybíraly světlé okamžiky s těmi horšími a chvílemi se zdálo, že vše spěje k zasloužené dělbě bodů. K té také nakonec došlo. V domácím dresu zahrály dobře obě posily z áčka jak střelec T. Elšlégr tak gólman D. Winkelhöfer. S přehledem řídil Jaromír Kalčík ze Všenic.

Dobřív A - Kyšice B 28:20 (16:10). Další na branky bohaté střetnutí dobřívského áčka, tentokrát se šťastným koncem a Sokol chce do přeboru.

Dobřív B – Osek B 15:21 (5:8).V 1. půli měly navrch spíše zadní řady a po přestávce se více prosazovaly útoky. Hosté ale kráčeli za výhrou s jistotou, když měli kompaktnější kádr bez výraznějších slabin. Oba zápasy odřídil Jindřich Šperl ze Všenic.