Ejpovice B–Stupno B 22:15 (12:3). O tom, že házená ve třetí lize je trochu jiná než v nižší soutěži, se znovu přesvědčila stupenská rezerva. V derby sehrála poločas z říše zlých snů, a to rozhodlo o dělbě bodů už do přestávky. V desáté minutě vedli domácí 5:2 a byli zjevně na koni. Zvlášť, když brankář Plzák dvakrát po sobě hodil z hodu od branky míč přímo do náruče soupeřů, kteří tak snadno odskočili na 7:2.

Když v následujících dvou útocích nechal bez povšimnutí snadno dosažitelné balóny směřující po bloku obránce za brankovou čáru a v obou případech navíc Ejpovičtí dokázali z darovaného rohu skórovat, bylo to už 9:2. Zevnitř rozložený tým hostů evidentně rezignoval a náskok Ejpovic se do přestávky rozrostl na devět gólů.

V přestávce si Stupno řeklo, že se pokusí odvrátit hrozící debakl a uhrát alespoň přijatelnou porážku. Na hřiště jako by vstoupilo jiné družstvo. Stupenští využili několika chyb soupeře v útočné fázi a čtvrt hodiny před koncem stáhli na 17:11. V dalším průběhu se pak k ejpovickým střelcům vrátila přesná muška, která je před tím na chvilku opustila a až do závěrečného hvizdu sudího Václava Šimice z Božkova si udržovali bezpečný šesti až sedmibrankový odstup.

Střílelo se jim určitě moc dobře, zejména, když stupenský gólman stál občas zcela mimo branku a místo své svatyně tak kryl pletivo za ní.