Stupno B–Ždírec 25:23 (14:11). Za vítěze Vildman 8, Spěváček pět, Pešek a Pokorný čtyři a J. Liška a O. Totzauer dva góly.

Domácí záložní celek nastoupil v kompletním složení i s několika posilami z ligového týmu. Přesto však v obraně museli vedle Tomáška vypomoci dva útočníci. Jak Kroc, tak Caletka však podali výkony na hranici svých možností a přispěli vedle v pohodě hrajícího útoku k premiérovému vítězství.

Hosté přijeli s minimálním počtem hráčů, ovšem prokázali, že jsou fyzicky velmi dobře vybaveni. Dostali se do vedení a to si udržovali až do 15. minuty, kdy byl stav 6:7. Sokolu se však naštěstí dařilo dávat branky, díky nimž se stále držel v závěsu. Ve druhé části poločasu však Úslavanu občas ulétla střelba.

Jeho stereotypní hru si domácí zadáci přečetli, několik perfektních zákroků vytáhl ze svého rejstříku brankář M. Štefan a když se při některých střelách přiklonilo na stranu stupenských útočníků i štěstí, vedl nakonec náš zástupce v přestávce o tři branky.

O své vedení bohužel však při vstupu do 2. dějství záhy přišel a začala přetahovaná, ve které sice mělo Stupno častěji navrch, ale nedařilo se mu odpoutat se houževnatě bojujícím Ždíreckým. Nedlouho před koncem vedl Sokol 22:20, ale místo aby si v klidu pohrál do jisté šance, zbrkle vystřelil nebo v horším případě ztratil míč ještě při rozehrávce a Ždírci se povedlo naposledy v zápase vyrovnat.

Pak dalo Stupno branku na 24:23 a v poslední minutě měli jižané možnost vyrovnat. Ztratili ovšem míč a pár vteřin před koncem pečetil výsledek svou brankou Pokorný. Výhra bylo projevem velké bojovnosti všech hráčů, i když vítězové udělali až příliš mnoho technických chyb. Bez chybiček řídil duel Ivo Toman z Plzně – Újezdu.

Minulé kolo v brzkém nedělním ránu se rezerva Sokola představila v Nýřanech v utkání s domácím béčkem. Seveřané byli lepší a zvítězili 26:19.