Stupno B – Rožmitál 20:29 (9:18). Za poražené: Spěváček 7, Vildman 6, Pešek 3, Kratochvíl 2 a M. Kroc a Liška po jedné brance.

Hosté prokázali, že jsou oprávněně v čele tabulky třetí ligy. Předvedli kompaktní výkon ve všech řadách bez výraznějších slabin. V úvodu utkání ještě domácí rezerva stačila držet krok se soupeřem, když po 10 minutách prohrávala jen 4:5.

Pak však skončilo několik ran na tyčích rožmitálské branky a borci z Podbrdska se utrhli. Jejich náskok postupně narostl až na hrozivých devět branek v poločase. Útočná hra Středočechů byla velmi nápaditá, rychlá, systémy hrány zcela precizně a domácí obrana jen těžko stíhala. To ještě brankář Štefan několik těžkých střel kryl.

Po přestávce hosté prostřídali sestavu a Sokol sehrál s favoritem zcela rovnocenný poločas. Rožmitál vedl čtvrt hodiny před koncem 14:24 a chvílemi bylo znát, že si jeho útočníci zkoušejí různé herní varianty. V doslova arktickém počasí tak hrstku přítomných rozehřála na oko hodně pohledná hra kolektivu z Příbramska, třebaže nastoupil v obraně se dvěma útočníky.

Stupno bojovalo, ale na lepší výsledek to nemohlo stačit a je nutno přiznat, že 2. dějství odehráli všichni hráči na hranici svých možností. S přehledem pískal Ivo Toman z Plzně – Újezdu.

V neděli 28. října: s podzimem se Stupno B rozloučí od 10.30 hodin v Liticích.