Blovice–Stupno B 27:14 (13:6). Stupenská rezerva přijela na jih Plzeňska opět v neúplné sestavě. Viditelný byl rozdíl především ve výkonech brankářů. Přestože domácí svého soupeře nepřestříleli, vedli po celý zápas výrazným rozdílem.

Již po sedmi minutách prohrávalo Stupno 4:0 a teprve pak se prosadili jeho útočníci. Na malý okamžik se zdálo, že by Stupenští mohli zápas zdramatizovat, když stáhli až na 7:5, ale ve zbytku první. půle se už trefovali až na jedinou výjimku jen blovičtí střelci.

Do 2. půle vstoupili hosté se snahou zápas důstojně dohrát. To se jim ovšem při tragickém výkonu brankáře Plzáka nemohlo podařit. Nejenže se potkal s míčem jen sporadicky, ale nebyl schopen ani zachytit obránci tečované míče, které se zlehounka kutálely kolem jeho tyčí. Rozhodčí duelu Ivo Toman z Újezda neměl složitou úlohu.

Stupno B – Příchovice B 13:21 (6:13). V nedělním utkání hostila domácí záloha loňského účastníka 2. ligy. S ohledem na to, že loni dělily oba soupeře dvě soutěže, se očekávala jednoznačná záležitost hostů. Ti svou roli potvrzovali především do přestávky, kdy si proti měkce hrající domácí obraně dokázali připravit množství šancí, které s přehledem zakončovali.

V 18. minutě už vedly Příchovice 5:10 a nebylo co řešit. Domácí už mysleli na to, aby nedostali třicet gólů a hra byla opět tragická. Mladí útočníci se nechávali bez výraznějšího zájmu o dění na hřišti předběhnout v soubojích o míč starými a prošedivělými obránci jižanů.

Do druhé půle Sokol nepatrně přitvrdil v defenzivě, několik dobrých zákroků vytáhl Štefan, který scházel spoluhráčům v předchozím utkání.. Z útočníků snese přísnější měřítko jen Spěváček, který nastřílel devět branek. Rozhodoval Kalčík z Ejpovic.