Rokycany–Šťáhlavy 26:21 (11:12). Od začátku mělo utkání všechny parametry, které má mít. Rychlá hra bez množství technických chyb, důrazná obrana a nezměrná bojovnost na obou stranách vedla zákonitě k vyrovnané hře po celý první poločas.

Domácí si neustále udržovali jednobrankový odstup až do 25. minuty. Po slabší chvilce, která zapříčinila obrat ve skóre si hosté odnášeli do šaten vedení 12:11.

Do druhého poločasu naši borci v nejsilnější sestavě vlétli jako vítr a nakonec se ukázalo, že tento okamžik byl rozhodující. Šňůrou pěti branek odskočili soupeři na 16:13. V těchto chvílích bylo možno vidět několik krásných akcí a házenkářský fanoušek si určitě vzpomněl na doby, kdy se zde hrála první a následně druhá nejvyšší soutěž. Krásná podívaná pokračovala a domácí si neustále udržovali několikabrankový náskok.

Z obou stran tvrdý ale férově vedený zápas nakonec skončil výhrou našich hráčů v poměru 26:21 a sen o návratu do druhé ligy je o něco blíže.

Sestava a branky HK Rokycany: Klička, Bílek – Holšan 8/2, Kozler 5, Valeš 5, Beneš 5/2, Otec 2, Koukolík 1, Kop, Michálek, Kára, Kotyza, Kahovec.

Vyloučení: 4:3, sedmičky: 4/4 – 3/2. Rozhodčí: Krafka, Čákora.