Žeravice–Stupno 21:21 (12:12). Naprosto vyrovnaný souboj. Takto by se dalo charakterizovat sobotní utkání 21.kola národní házené mužů, ve kterém domácí přivítali o záchranu bojující celek Stupna. V prvním poločase měl více ze hry Sokol, který až do konce poločasu vedl o jednu až dvě branky. Přesto se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu lépe vstoupily Žeravice a od 37. minuty měly navrch až do konce zápasu, kdy se Stupnu podařilo vyrovnat. V poslední minutě Moravané spíše drželi nerozhodný výsledek, než aby bezhlavě útočili.

Branky Žeravic: Hrobár 8, Černošek 5, Zvěřina 3, Pernička 2, Zlámal 2, Chromčík jednu

Branky Stupna: Berka 12, Pokorný 6, Totzauer tři. Pro Sokol Stupno byl zisk bodu nesmírně cenný, neboť se tím dostal znovu před Příchovice, s nimiž má lepší vzájemnou bilanci. Jižané prohráli s Krčínem a včera hostili vedoucí 1. NH Brno. Rokycanský kolektiv se naopak představil ve Studénce proti jistému sestupujícímu.