SKH Stupno–Štěnovice 19:9 (8:5). Ve svém posledním vystoupení v sezóně stupenská děvčata excelentním výkonem svému soupeři rozhodně sebevědomí před barážovým turnajem nepřidala. Domácím hráčkám perfektně vyšel nástup a brzy vedly 4:1. Pak se sice útočná fáze trochu zadrhla a jižanky po čtvrthodině snížily na 4:3. Do 20. minuty do stavu 5:4 se stále hosté drželi ve hře, ale závěr úvodního dějství jim nevyšel podle představ a SKH si v tomto údobí vypracovalo uklidňující náskok.

Po změně stran pak diváci byli svědky hotového uragánu v podání domácích hráček. Brankářka Blanka Králová dokazovala, že zraje jako víno a že by určitě byla škoda, kdyby brankářské řemeslo chtěla pověsit na hřebíček. Skvěle pracovala obrana ve složení Št. Hadová – M. Seimlová – D. Krocová (i přes obdrženou červenou kartu) a útok jednoduchými a rychlými kombinacemi rozvracel soustavně štěnovickou obranu. Po deseti minutách 2. poločasu to ještě bylo z pohledu Štěnovic relativně příjemných 11:7, ale pak už na hřišti existovalo jen 1 mužstvo. 10 minut před koncem už Stupno vedlo 15:8 a v exhibičním duchu dovedlo souboj do vysoké výhry. Bezchybný byl sudí Jaroslav Holý z Plzně.