Všenice–Podlázky 17:17 (11:8).
Branky: D. Founě, Tomáš Hůlka a Baborovský čtyři, Rada tři a Elšlégr dvě – Barabáš osm, K. Kučera šest a M. Kučera tři.

Záchranářský duel poznamenala neúčast delegovaného sudího. Domácí funkcionáři volali na všechna možná čísla, ale dopátrat se, kdo utkání měl vlastně řídit, se jim nepodařilo. Oba soupeři se nakonec dohodli na náhradním rozhodčím, kterým se stal Pavel Souček ze Stupna.

Domácí měli dobrý vstup do utkání a vedli ve 22. minutě už 10:5. Středočechům se pak povedlo do přestávky stáhnout náskok soupeře na rozdíl tří branek a po změně stran využili slabší střelecké potence Všenic, které nedokázaly přetavit v góly vypracované vyložené střelecké příležitosti. Domácím zachytali dobře oba brankáři a své si odvedla obrana ve složení J. Dobrý – J. Hering – M. Brei včetně střídajícího nestárnoucího Háněla.

Všenice tak získaly cenný bod v boji o záchranu, ale budou jej ještě muset potvrdit jak včera v Záluží, tak především v následujícím víkendu s Raspenavou a Bakovem. Přihlíželo 50 diváků.