Nejen bodově, ale především herně, což se odrazilo ve vedení po deseti odehraných střetnutích. Naše děvčata mají na kontě osm výher a jen dvě porážky. Výtečně si počínaly i minule v hlavním městě.

Bohemians Praha–VK Rokycany 1:3 a 1:3 – souboj s ´klokankami´ začal nezdarem v úvodní sadě, ale pak hosté na palubovce dominovaly.

Zde je ostatně hodnocení trenéra Josefa Ptáčníka:
„Družstvo jelo na své druhé vystoupení na hřiště soupeře trochu s obavami. Soupeř nás v minulé sezoně porazil 3:1 na zápasy a my jsme se museli vyrovnat s absencí dvou hráček základní sestavy. Právě nervozita způsobila prohru v prvním setu poměrem 25:11 a výhled na výsledek vypadal poměrně hrozivě. Celek však stejně jako už v předchozích zápasech prokázal, že jeho morální síla je oproti loňskému roku o poznání větší a výhrou 25:12 v dalším setu otočil utkání a zvítězil 3:1. Druhý zápas už byl i přes změny v základní sestavě jasnou záležitostí našeho týmu a nebýt zaváhání ve třetím setu, mohli jsme se radovat s dalšího výsledku s čistým kontem. I tak výsledky 3:1 a 3:1 lze považovat za úspěch a stačí nám na průběžnou první příčku v soutěži.“

V sobotu: zveme fanoušky do haly gymnázia. Od 9 a od 13 hodin tu VK Netro Rokycany přivítá TJ Baník Most. Dodejme, že ligové výsledky sluší i kadetkám a juniorkám VK!