Litohlavy B–Všenice B 15:27 (8:12).
Branky: Hubka 5, Herejk a Filip 4 a Rozum a Vaňourek – M. Liška a D. Founě 10, T. Hůlka 4 a P. Founě tři.
Okresní derby zpočátku vypadalo na velkou přestřelku. Litohlavy vedly brzy 2:1 a v 5. minutě byl stav nerozhodný 3:3. V 10. minutě pro změnu vedli Všeničtí 4:5, ale pak se brankostroj na obou stranách zasekl. Deset minut před přestávkou zase vedli v Klabavě ´domácí´ borci od Vršíčku 7:6. Závěr úvodního dějství ovšem vyšel fantasticky soupeři, který otočil stav na poločasových 8:12 a položil tak základní stavební kámen k vítězství.

Po změně stran už se hrálo výhradně podle všenických not. Hostům vycházelo v útoku naprosto vše, na co sáhli. Za to domácí měli buď smůlu při střelbě nebo naráželi na pozorné brankáře Jareše či Smetanu. Ve 40. minutě už vedli Všeničtí 10:17 a zlomili definitivně odpor Litohlav. Famózní formu znovu osvědčila dorostenecká dvojice D. Founě – M. Liška. Oba dali po 10 brankách a poté, co v sobotu vystříleli body stupenskému dorostu, rozhodovali utkání i tentokrát. V 50. minut prohrávali domácí už 12:22 a místy se zdálo, že hlavně očekávají závěrečný hvizd sudího.

Velmi pohodové a oboustranně fair hrané utkání nakonec skončilo pro domácí možná až příliš těžkým debaklem, ale na sklonku tohoto týdne se hraje znovu a Litohlavští se v domácím prostředí mohou pokusit o reparát proti rezervě Kyšic. Všenice B v domácím prostředí přivítají lídra soutěže z Přeštic.