Basketbalisté SKB Rokycany B měli v krajském přeboru výhodu domácího prostředí. Hostili dva protivníky z Chodska a připsali si do tabulky po jedné výhře i porážce.

SKB Rokycany - BK Karpem Holýšov 65:61 (14:15, 18:13, 18:14, 15:19). Úvodní měření sil vyznělo ve prospěch SKB, ale rozdíl byl pouze dvoubodový. Vstup do odvety vyšel lépe Holýšovu a ve třetí minutě to bylo 0:9! Po oddechovém čase SKB se přece jen domácí prosadili a v 6. minutě se poprvé dostali do vedení 12:11. Do konce čtvrtiny to byla přetahovaná o každý bod.
Druhá čtvrtina byla ze strany hostů zahájena úspěšnou trojkou. Rokycany B se však během pár minut opět bodově dotáhly a v závěru této části přece jen odskočily na rozdíl čtyř bodů.

Třetí desetiminutovka byla opět naprosto rovnocennou partií. S výjimkou 29. minuty se hrálo stylem koš za koš. V této minutě domácí zaznamenali sérii šesti bodů, čímž stanovili pprůběžné skóre na 50:42.

V úvodu poslední čtvrtiny se však stejný kousek povedl i Holýšovu. V rozmezí 32. a 33. minuty se sedmi body v řadě dotáhl na 52:51. Takřka vyrovnaný stav se Záloha SKB zareagovala agresivnějším pojetím a odskočila na 59:53. Po úspěšné trojce soupeře se ale náskok scvrknul, aby dvě proměněné šestky znamenaly stav 61:56. Další dalekonosný hod protivníka předznamenal drama. Při následujícím útoku domácích se Holýšovští zlobili na rozhodčí, kteří podle nich přehlédli porušení pravidla o krocích. Rokycany B se uklidnily a vedly 65:59, takže body zůstaly v Jiráskově ulici.
SKB Rokycany B–Jiskra Domažlice B 54:69 (14:14, 13:16, 13:21 a 14:18). Nedělní duel už tak úspěšný nebyl. První poločas se stal rovnocennou partií, ovšem nástup hostů po přestávce byl rozhodujícím faktorem.

Zbývající zápasy: do konce základní části zbývají odehrát dvě kola. V prvním březnovém víkendu se rezerva SKB rozjede do Přeštic a Klatov.