VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dva pozemky se draží v úterý 2. listopadu

Rokycany - V úterý 2. listopadu se konají v zasedací místnosti rokycanské radnice Triana veřejné dražby dvou městských pozemků. Oba se nacházejí v areálu bývalých kasáren, ul. Na Okrouhlici.

22.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv Deníku

V úterý 2. listopadu se konají v zasedací místnosti rokycanské radnice Triana veřejné dražby dvou městských pozemků. Oba se nacházejí v areálu bývalých kasáren, ul. Na Okrouhlici.

  • První dražba se uskuteční v 15 hodin, zápis na dražbu proběhne od 14.30 hodin v sekretariátu starosty. Předmětem dražby je dosud nezapsaná pozemková parcela ppč. 3850/41 v katastrálním území města Rokycany o výměře 1101 m² oddělená geometrickým plánem z pozemkové parcely 3850/34 v katastrálním území města Rokycany (ostatní plocha, manipulační plocha). Nemovitost je zapsána na LV č. 10001 pro obec a k.ú. Rokycany u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, Katastrální pracoviště Rokycany. Nemovitost byla v rámci areálu kasáren užívána Armádou ČR pro skládku uhlí. Povrch parcely, která je předmětem dražby, je tvořen poškozenými panely a dobetonováním.
  • V pozemkové parcele ppč. 3850/41 k.ú. Rokycany je uloženo energetické zařízení (podzemní vedení nn) společnosti ČEZ Distribuce a dálekanalizace města Rokycany ve správě Vodohospodářské společnosti Sokolov s.r.o. Na předmětné nemovitosti není omezeno vlastnické právo, neváznou dluhy ani věcná břemena. Nejnižší podání činí 440 000 Kč. Minimální příhoz představuje 10 tisíc Kč, dražební jistota 50 000 Kč.
  • Druhá dražba se uskuteční v 16 hodin, zápis na dražbu proběhne od 15.30 hodin v sekretariátu starosty. Předmětem dražby je dosud nezapsaná pozemková parcela ppč. 3850/42 v katastrálním území města Rokycany o výměře 1066 m² oddělená geometrickým plánem z pozemkové parcely 3850/34 v katastrálním území města Rokycany (ostatní plocha, manipulační plocha). Nemovitost je zapsána na LV č. 10001 pro obec a k.ú. Rokycany u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, pracoviště Rokycany. Nemovitost byla v rámci areálu kasáren užívána j pro skládku uhlí. Povrch pozemkové parcely, která je předmětem dražby, je tvořen poškozenými panely a dobetonováním, v pozemkové parcele nejsou uloženy inženýrské sítě.

Na předmětné nemovitosti není omezeno vlastnické právo, neváznou dluhy ani věcná břemena. Nejnižší podání činí 426 400 Kč, minimálně příhoz představuje 10 000 Kč, dražební jistota 50 000 Kč.

Datum a čas konání prohlídek nemovitosti je možno domluvit s Václavem Pešičkou (371 706 316, 731 410 436).

22.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté FC nezaváhali ani ve druhém kole krajského přeboru proti Horní Bříze.
5

Seveřané potrápili Rokycany

Ilustrační foto.

Po čtyřhře mužů se v Alejích představí rodinné páry

Nepojízdný kamion odřízl Rokycany

Rokycany – Trpěliví museli být motoristé, kteří projížděli v úterý odpoledne okresním městem. Na kruhovém objezdu u Železné se porouchal kamion. Doprava v centru zkolabovala.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Z pumpy v Mlečicích zmizel tabák i hotovost za 100 tisíc

Mlečice – Překvapení byli pracovníci čerpací stanice v Mlečicích. Poberta ukradl zboží i peníze.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení