Chomutov FbC Sokol Rokycany 11:2 (6:1, 2:0, 3:1). Hosté se prosadili až v sedmnácté minutě, kdy prohrávali 0:6. Branku vsítil Janáček, který se v 57. minutě postaral o druhý gól Rokycan.

Kadaň FbC Sokol Rokycany 8:4 (1:0, 3:2, 4:2). Vyrovnanější měření sil, v němž za poražené dvakrát skórovali Firla a Janáček.

Zde jsou souhrnné výsledky 19. a 20. kola: FBC Plzeň 1. FBC DDM Děčín 4 18:3, Slavia VŠ Plzeň ASK Lovosice LFP A 9:6, 1. FbK Jablonec TJ Baník Sokolov 7:2, FBC DDM Kadaň A TJ Turnov 11:13, Panthers Liberec FB Hurrican Karlovy Vary 5:8, FbC 98 Chomutov FbC Sokol Rokycany 11:2, Slavia VŠ Plzeň DDM Děčín 4 8:5, Panthers Liberec TJ Baník Sokolov 14:10, FBC Plzeň ASK Lovosice 13:3, 1. FbK Jablonec n.N. A Hurrican Karlovy Vary 4:11, FbC 98 Chomutov TJ Turnov 13:5, FBC DDM Kadaň FbC Sokol Rokycany 8:4.

Závěr soutěže: Rokycany se představí v sobotu 8. března od 17 hodin proti Slavii VŠ Plzeň. V neděli 9. 3. je čeká od 15 hodin duel s FBC Plzeň.

Dokončení ve čtvrtečním vydání Rokycanského deníku.