VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kvůli lávce přes řeku vyhlásí tři obce anketu

Němčovice – Zastupitelé se sešli poslední srpnový čtvrtek.

7.9.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto: Foto: Deník/Michael Lapčík


Schválili:
# Uzavření Smlouvy o dílo č. 2/2013 mezi obcí Němčovice a dodavatelem firmou Vlastimil Baborovský, Sedlecko, na výstavbu, montáž a dopravu 9 ks kotců pro psy, kterými bude rozšířen zdejší útulek. Částka za provedení díla je sjednána na 213 000 Kč včetně DPH, termín dodání díla do 15. října letošního roku. Úhrada bude provedena z dotace PK ve výši 200 000 Kč.
# Uzavření Smlouvy o dílo č. 3/2013 mezi obcí Němčovice a dodavatelem firmou Petr Staněk, Mlečice, na výrobu devíti kusů dřevěných zateplených bud pro psy, kterými bude rozšířen zdejší útulek. Částka za provedení díla je sjednána na 46 800 Kč včetně DPH, termín dodání díla do 15. 10.2013. Úhrada bude provedena z příspěvku MR ve výši 60 000 Kč.
# Uzavření kupní smlouvy mezi prodávající obcí Němčovice a kupující společností Becker Bohemia s.r.o., IČ 61776572, podle které se prodává speciální automobil MAN, rok výroby 1999 za částku 75 778 Kč včetně DPH.
# Uzavření Smlouvy o dílo mezi objednatelem obcí Němčovice a dodavatelem společností Becker Bohemia s.r.o., IČ 61776572 o zajištění komplexního odpadového hospodářství obce Němčovice, která se uzavírá na dobu určitou do 31. prosince 2014.
# Uzavření Smlouvy o bezúplatném převodu majetku mezi obcí Němčovice a ČR – Hasičským záchranným sborem PK na
1. Svářečku bodovou nožní BN 20-23,
2. Svářečku oblouk. JS 90,
3. Děrovadlo revolverové NDR 10B.
# Uspořádání adresné ankety, které se budou moci zúčastnit všichni vlastníci (spoluvlastníci) nemovitostí (chat, chalup, RD) ve správních obcí Kaceřov, Dobříč a Němčovice a budou moci odpovědět na anketní otázku: Souhlasíte s výstavbou lávky pro pěší přes řeku Berounku v lokalitě specifikované v projektové dokumentaci k územnímu řízení? ANO – NE.
Anketní lístky budou vydávat jednotlivé OÚ a předpokládaná doba trvání ankety bude jeden měsíc (předpokládá se říjen). Účelem je zjistit názor dotčených vlastníků objektů určených k trvalému bydlení, nebo k rekreaci.

Více v sobotním vydání.

Autor: Václav Havránek

7.9.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Wanastovi Vjecy

Voldušská pouť bude s účastí Lucie

Holoubkovští dovršili v neděli večer nadvládu hostů

Rokycansko – Premiéra fotbalového okresního přeboru mužů vyšla hostujícím celkům nad očekávání. Z patnácti přidělených bodů jich ukořistili dvanáct.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Padesátiletý řidič nadýchal u Tění bezmála dvě promile

Rokycansko – V pátek ve večerních hodinách zastavila policejní hlídka na křižovatce Těně a Cheznovice řidiče ve vozidle Škoda Superb. Řidič před jízdou vypil několik piv.

V tropech mířily na koupaliště průměrně dva tisíce lidí

Rokycany – Dneškem se po téměř dvouměsíční odstávce otevírá krytý plavecký bazén v okresním městě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení