Na Viktorku se v sadech těšilo 1100 fanoušků

Rokycany - Nástup jako v Gambrinus lize. Mažoretky základní umělecké školy, malí Kohouti při nástupu a obou týmů a v hledišti hodně přes tisíc fanoušků (jedna pokladna zájmu nestačila).

24.6.2013

Ilustrativní fotoFoto: Deník

Tak vypadal úvod sobotního šlágru v Husových sadech. Není divu, divizní Rokycany si pozvaly mistra republiky z Plzně.

Jen o dva góly

Viktoria udeřila už v šesté minutě. Rohový kop rozehráli hosté nakrátko a z hranice pokutového území poslal Hořava míč přesně k tyči. Domácí hráli bez respektu k favorizovanému soupeři a po dalších dvou minutách prověřil Žáček brankáře Kozáčika. Převaha byla pochopitelně na straně hostů, jimž ale chybělo přesnější zakončení. Správnou mušku našel až ve 31. minutě František Rajtoral, na jehož střelu byl gólman Vild krátký. Tímto stavem (pro domácí hodně lichotivým) nakonec skončil i první poločas.

Vyměněná Plzeň

Do druhé části poslal trenér Vrba jinou sestavu a už po pěti minutách po kombinační akci prosadil Michael Krmenčík 0:3. Chvíli na to zvonila tyč Vildovy svatyně po Wágnerově pokusu. V 56. minutě však udeřilo na opačné straně! Centr do šestnáctky našel Lukáše Aubrechta, který pod padajícím Bolkem snížil na 1:3.

Více v pondělním vydání Rokycanského deníku.

24.6.2013 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Padesátiletý řidič nadýchal u Tění bezmála dvě promile

V tropech mířily na koupaliště průměrně dva tisíce lidí

Rokycany – Dneškem se po téměř dvouměsíční odstávce otevírá krytý plavecký bazén v okresním městě.

Okresní tandem zazářil v přeboru

Rokycansko – Druhé kolo krajského přeboru mužů v kopané vyšlo oběma našim zástupcům na podtrženou jedničku.

Do Favoritu vstoupil nový investor

Rokycany – Společnost Favorit, která v České republice vyrábí prémiová sportovní a lifestylová kola na míru, získala nového investora. Je jím Michal Mička ze společnosti C2H, který ve Favoritu získal za 70 milionů korun třicetiprocentní podíl.