VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zastupitelé prodali motorový člun

Němčovice - Ve čtvrtek 30. května jednali zastupitelé Němčovic. Obyvatelé obce mohli zasedání sledovat v přímém přenosu prostřednictvím speciální internetové sítě. Zde jsou oficiální závěry. Zastupitelstvo obce

1.6.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Schvaluje

# Uzavření Kupní smlouvy na prodej motorového člunu s přívěsem ve vlastnictví obce za částku 65 000 Kč ing. H. Š. z obce Psáry.

# Úpravu rozpočtu č. 1 podle skutečnosti k V/12 2013. Rozpočtové změny jsou uvedeny v příloze: Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu územních samosprávních celků, sestavený k 30. květnu letošního roku.

# Obecně závaznou vyhlášku obce číslo 3/2013, Požární řád obce, která zároveň ruší a nahrazuje vyhlášku číslo 3/2003.

Souhlasí

# S postupem ve věci nově položených žlabovek podél místní komunikace v Zahradní ulici vedle dřevěného plotu, které jsou podle geodetického vyměření severní hranice pozemku pč. 202/3 na pozemku manželů E. z Prahy. Jedná se o zábor pozemku o celkové výměře 52 metrů čtverečních dle GP.

Žlabovky byly položeny pro odvod vody, která přitékala ze zahrady manželů E. a dále zatékala do objektů dvou rodinných domů, kde působila jejich majitelům škodu. Starosta požádal vlastníky pozemku o vyjádření k této věci s tím, že v úvahu připadá možnost odkoupení části tohoto pozemku obcí, nebo uzavření smlouvy o zřízení věcného břemene na průchod žlabovek pro zajištění soustředěného odtoku vody z jejich pozemku a z místní komunikace.

# S postupem při schvalování zprávy auditora a závěrečného účtu hospodaření obce v roce 2012.

Zastupitelstvo se se zprávou seznámilo, dokument je k nahlédnutí na úřední desce a na webových stránkách obce, přičemž po uplynutí povinné lhůty pro zveřejnění, bude na příštím jednání zastupitelstva předložen závěrečný účet obce za rok 2012 ke schválení.

Autor: Redakce

1.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Koupaliště Rokycany

V tropech mířily na koupaliště průměrně dva tisíce lidí

Ilustrační foto

Okresní tandem zazářil v přeboru

Do Favoritu vstoupil nový investor

Rokycany – Společnost Favorit, která v České republice vyrábí prémiová sportovní a lifestylová kola na míru, získala nového investora. Je jím Michal Mička ze společnosti C2H, který ve Favoritu získal za 70 milionů korun třicetiprocentní podíl.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

Plzeň – Viktoria Plzeň vyhrála 2:1 v Jihlavě gólem z 92. minuty.

Fotbalisté Mýta B zdolali Drozdov

Mýto - Fotbalisté Slavoje Mýto si k další prověrce před výkopem krajské 1. B třídy pozvali tým okresního přeboru Berounska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení