Zimní fotbalové prázdniny skončily i pro děvčata TJ Hrádek. Příprava na jarní část sezóny odstartovala turnajem v Plánici. Představilo se tu deset týmů a většina z nich byla z Klatovska, kde se hraje dlouhodobá soutěž (společně s Plzní-jihem).

Bojovalo se systémem každý s každým jedenkrát osm minut. K vidění byla řada kvalitních utkání a nechyběly emoce. Týkaly se i Hrádku. neboť s tradičním rivalem z VS Plzeň potřeboval k celkovému prvenství uhrát remízu. ´Vodnice´ naopak pro vítězství potřebovaly vydolovat tři body a duel na ostří nože vrcholil v koncovce. Nerozhodný výsledek TJ zachraňovala minutu před koncem. Sadravetzová dorazila do sítě střelu Kupilíkové!

Takže vyslankyně z Rokycanska po roční přestávce opět turnaj vyhrály s bilancí pěti výher, čtyř remíz a aktivním skóre 15:5. Navíc soutěž o nejlepšího střelce pro sebe urvala Kupilíková.

Konečné pořadí turnaje: 1. TJ Hrádek, 2. Křeč, 3. VS Plzeň, atd.

Sestava Hrádku: Marešová Frantová, Jarošová, Přibilová, Plzáková, Teplá Kupilíková, Šloufová, Lenková, Sadravetzová.

Branky a přihrávky: podívejme se ještě na střeleckou potenci:

Kupilíková šest gólů a šest asistencí, Sadravetzová 4 + 0, Šloufová 3 + 2, Frantová 1 + 3, Plzáková 1 + 1, Přibilová 0 + 1, Jarošová 0 + 1.