VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Osečtí mají k úklidu výhrady

Osek - V obci se objevují námitky kvůli špatné údržbě komunikace.

20.1.2012
SDÍLEJ:

Foto:

Zima o sobě konečně dala vědět a v některých obcích to způsobuje kvůli úklidu sněhu rozepře. Výjimkou není ani Osek.
„Vadí mi, že všude jinde se komunikace udržují a tady traktor nevyjel ve středu za celý den ani jednou,“ Deníku sdělila obyvatelka obce. Jméno má redakce k dispozici. „Vždyť sněhu napadlo dost a mohli to tady odklidit,“ dodala. „Ani čtvrtek není lepší. Nelze vůbec projít. Je jedenáct hodin a tady není prohrnuto,“ rozhořčeně si stěžovala čtenářka ve včerejším telefonátu.

„Pokud má někdo určité výhrady, nechť přijde na úřad. Peněz jsme zatím skutečně moc nevynaložili. Ale samozřejmě ještě není konec zimy,“ informoval starosta Ose- ku Jaroslav Peroutka. „Údržbu komunikací máme nasmlouvanou s místním zemědělcem, který cesty udržuje traktorem,“ konstatoval dále. „Bohužel ještě letos nevyjel. Zatím jsme ani žádné stížnosti na úpravu sněhu na silnicích neobdrželi. Lidé prostě musí počítat s tím, že je zima a sníh padá,“ dodal. „Ve chvíli, kdy by si obyvatelé stěžovali na údržbu vozovek, ihned by se věc samozřejmě řešila. A co jsem viděl v jiných obcích, situace je obdobná,“ uzavřel Peroutka.

20.1.2012
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volduchy a Mirošov se radovaly v Břasích

Volduchy a Mirošov se radovaly v Břasích

Koncert Unique

Unique zve zítra na Střelnici

Rondu patřil Klub komorní kultury

Rokycany - Dvakrát se ve čtvrtek Základní škola TGM postarala o zábavu v Klubu komorní kultury Rokycan.

Zlato putovalo z Rokycan na jižní Moravu

Rokycany – Jedenáct záchranářských týmů z České republiky, Slovenska a Maďarska se představilo během čtvrtka při atraktivní soutěži ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel.

Z pátého místa na MS je Vytiska nadšený

Sušice – Obdivuhodný výkon předvedl strongman Jiří Vytiska ze Sušice na mistrovství světa v Log Liftu Strongman Champions League a overhead disciplínách v Litvě. Přivezl páté místo a stal se zatím jediným Čechem, který se této soutěže zúčastnil.

Knihovníci ze dvou krajů dnes poznávají Rokycany

Rokycany – Knihovníky Plzeňského a Jihočeského kraje, kteří tráví na Rokycansku čas od čtvrtka (o program se postarali též v Radnicích a Stupně), dnes hostí jejich kolegové z Městské knihovny Rokycan.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies