VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stočné činí letos šest set korun

Němčovice - Zastupitelé Němčovic jednali 7. dubna. Mimo jiné o rozvoji cykloturistiky.

16.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Milan Šnorek

Zastupitelstvo Němčovic při jednání 7. dubna:
Schvaluje

  • Záměr prodeje pozemků parc. č. 1000/37 o výměře 474 m² (lesní pozemek) a parc. č. 1000/19 o výměře 26 m² (lesní pozemek), oba pozemky jsou v území Olešná u Radnic.
  • Zadání díla „Rekonstrukce sociálního zařízení a oprava střechy v čp. 16“, stavební firmě Montyfaj s.r.o., za částku 398 000 Kč vč. DPH, která je kryta schválenou dotací z programu Podpora a stabilizace venkova Plzeňského kraje ve výši 280 000 Kč.
  • Výši paušálu stočného pro rok 2011 podle výsledku skutečných provozních nákladů KČOV v roce 2010 a to částku 600 Kč za jednu osobu. Předpokládané náklady na provoz KČOV pro letošní rok jsou ve výši 45 000 Kč.
  • Úhradu poloviny částky, která bude rozdílem mezi cenou projektu a poskytnutou dotací, o kterou požádal Mikroregion Radnicko do programu Podpora rozvoje cykloturistiky a cyklistické dopravy v Plzeňském kraji v roce 2011. Bylo požádáno o částku 200 000 Kč (80%) na vypracování projektové dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení na stavbu objektu – lávky přes řeku Berounku. O zbylých dvacet procent (50 000 Kč), kterými bude třeba dotaci kofinancovat, se po dohodě podělí naše obec s obcí Dobříč, každá jednou polovinou, (25 000 Kč).
  • Podání žaloby na neplatnost převodu pozemků v kat. území Olešná, které byly v rozporu se zákonem o obcích převedeny z obce Hromnice na soukromý subjekt a které byly předtím nabídnuty touto obcí k převodu na obec Němčovice.
  • Příspěvek obce na organizaci stavění májek ve výši 1000 Kč pro každou svou část, který bude vyplacen proti předloženým účtenkám.

Další informace naleznete přímo v Deníku.

16.4.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Marek Bakoš

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

Ilustrační foto

Fotbalisté Mýta B zdolali Drozdov

AKTUALIZOVÁNO

Vražda v Plzni. Bezdomovec zaútočil na druhého mačetou

Plzeň - Policie vyrazila v neděli ráno ohledat místo činu.

Jak, kdy a za kolik na sociální zařízení na Rokycansku

Rokycansko - Oblast Rokycanska nabízí spoustu příležitostí k poznávání a výletům. Jsou lidem ale k dispozici i sociální zařízení, míněno veřejná WC?

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Klatovsko – Dva týdny hrůzy prožila v Klatovech 35letá žena z Lounska. Její přítel, Václav Dražský (28) z Chotěšova, ji opakovaně znásilňoval.

V Mýtě úřadoval neznámý zloděj

Mýto - Patříte-li k těm, co nezamykají, můžete dopadnout jako majitelé domu z tohoto případu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení