K první události došlo ve Strašicích, a to v noci na 16. září. „Řidič neznámého vozidla zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy, na výjezdu ze zatáčky se dostal mimo vozovku a projel oplocením rodinného domu až do zahrady. Poté vycouval a odjel. Škoda byla vyčíslena na pět tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí Jana Tomková.

Ve čtvrtek 20. září po 22. hodině poškodil šofér nezjištěného tahače s návěsem veřejné osvětlení na kruhovém objezdu „U Jatek“ v okresním městě. Projížděl s připojeným návěsem pro přepravu nadměrného nákladu ve směru na Litohlavy. „Došlo ke střetu nákladu se sloupem a následně jeho pádu a rozbití lampy. Vznikla škoda 15 tisíc korun,“ uvedla Tomková.

„Uvedená souprava měla kolem 22. hodiny projíždět Hrádkem přes Kamenný Újezd do Rokycan. Před soupravou jelo i doprovodné vozidlo se zapnutými výstražnými světly oranžové barvy (majáky). Vyšetřující policisté žádají svědky, kteří by si povšimli názvu přepravní firmy, nebo jiných markantů na vozidlech, aby policii kontaktovali,“ žádá mluvčí.

V pátek 21. září v 7.30 hodin došlo v ulici B. Němcové v okresním městě k dopravní ehodě s cyklistou. „Řidička osobního vozidla Renault 11 popojížděla v koloně vozidel. Když se hodlala otočit a začala odbočovat vlevo, byla již předjížděna jednapadesátiletým cyklistou. Došlo ke střetu levé přední části vozu s předním kolem bicyklu značky Favorit a následnému pádu cyklisty na vozovku. Záchrannou službou byl převezen do rokycanské nemocnice s blíže nespecifikovaným zraněním. K hmotným škodám nedošlo,“ informovala Tomková.

Případní svědci uvedených dopravních nehod se mohou telefonicky přihlásit na čísle 974 335 256/251, nebo na bezplatné lince 158.