K první nehodě došlo ve Smědčicích, a to v době od 6.50 hodin 4. září do 6.50 hod. následujícího dne. Neznámý řidič poničil dva betonové sloupky oplocení rodinného domu. Jeden z padajících sloupků navíc zlomil i okrasnou túji. Majiteli vznikla škoda čtyři tisíce korun.

Cihlový sloupek elektrického rozvaděče u vrat rodinného domu v Mirošově poškodil další anonymní motorista. Stalo se tak v době mezi 5. zářím, 17 hodin, do 7. září, 7.00 hodin. V tomto případě škoda vyšplhala na osm tisíc.

Další kolize se odehrála 11. září, v době od 11 do 12 hodin. „Neznámý řidič poškodil na parkovišti pro invalidy v Hradební ulici v Rokycanech zpětné zrcátko zaparkovaného vozu Opel Astra, a tím způsobil škodu za dva tisíce korun,“ informovala policejní mluvčí Jana Tomková.

Dopraváci se zabývají také událostí, ke které došlo 11. září, v době od 13 do 14 hodin, na Nerudově náměstí v okresním městě. Nezjištěný řidič tu poškodil zaparkovaný vůz Seat Cordoba. Škoda byla vyčíslena na šest tisíc korun.

Případní svědci mohou sdělit jakékoli objasňující informace na telefonním čísle dopravního inspektorátu 974 335 256 nebo na lince 158.