37. ročník Olympijských her Pavlovsko

Několik netradičních disciplín je nachystáno na tuto sobotu v Pavlovsku, na závěr hraje country kapela Brdgras.
Už v pátek od 19 hodin se sjedou organizátoři na terase nohejbalového areálu, aby jmenovali zapisovatele, rozhodčí a připomněli si minulé ročníky

KDY: sobota 27. června od 13 hodin
KDE: Pavlovsko
ZA KOLIK: zdarma

Mostiště chystá XII. rock na vsi

Mostiště Widlefest neboli zájmový spolek pro kulturu v Mostišti pořádá tuto sobotu už dvanáctý ročník Rocku na vsi. Od 16 do 18 hodin s Brutusem, od 18.30 do 20.30 s Katrem a produkci zakončí Paradox v čase 21 až 23 hodin. Více informací najdete na facebooku. 

KDY: sobota 27. června
KDE: Mostiště 
ZA KOLIK: 250 Kč

Rokycanská kavárna i dětská herna

V centru okresního města byla otevřena nová kavárna s dětskou hernou. Sídlí v bývalém Domě lahůdek a v provozu je denně. Během sobot a nedělí od 10 do 15 hodin, ve všedních dnech mezi devátou a osmnáctou hodinou.

KDY: sobota a neděle od 10 do 15 hodin
KDE: Rokycany
ZA KOLIK: zdarma

Vojenské muzeum zve na víkend

Unikátní areál na výjezdu z okresního města má do konce června otevřeno vždy ve volných dnech. Lze si prohlédnout techniku i stálé výstavy.

KDY: sobota 27. června i neděle 28. června od 9 do 17 hodin
KDE: Rokycany
ZA KOLIK: základní vstupné 80 Kč

Pohádkový statek má otevřeno

Areál plný nevšedních bytostí v centru vesnice zve i tentokrát k návštěvě malé i odrostlejší poutníky. Otevřeno je od 10 do 17 hodin a láká pohádková stodola, minizoo. čarokrámek, hry, soutěže nebo Kýčovice plné trpaslíků.

KDY: denně od úterý do neděle
KDE: Vranovice
ZA KOLIK: zdarma

Přes prsty v letňáku

Letní kino města Hrádek zve v sobotu 27. 6. od 21:30 hod. na komedii Petra Kolečka o lásce pod volejbalovou sítí s názvem Přes prsty.

KDY: sobota 27. června od 21:30
KDE: Hrádek
ZA KOLIK: 80 Kč

V Líšné se naučíte první pomoc

Obec Líšná zve na seminář první pomoci, který se bude konat tuto sobotu odpoledne na hřišti (v případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do hostince). V případě pěkného počasí bude umístěn skákací hrad pro ratolesti. Přijďte se seznámit s funkcemi defibrilátoru.

KDY: sobota 27. června od 15 hodin
KDE: Líšná
ZA KOLIK: zdarma