Několikametrové sochy jsou v americké zahradě  vytvořeny jsou z různého odpadu, jako jsou zbytky ze železářství i stolařské dílny, ale také z kusů padlých stromů.  K vidění jsou ve velké galerii u článku.

„Myslím, že moje umění může pomoci změnit pohled lidí na odpadky. Tedy že něco, co nemá žádnou hodnotu, se může proměnit dílo, jehož hodnota bude o poznání větší,“ míní 41-letý Thomas Damba.

Jeremy Harris jezdil 8 let po léčebnách a fotil; https://www.jeremyharris.com/
Jako z hororu. Ze snímků opuštěných blázinců slabší jedinci špatně spí

Doplnil, že začínal s výrobou ptačích budek ze zbytků dřeva. Nakonec jich vytvořil asi 3 tisíce. K lásce k relativně nepotřebným věcem ho vede zkušenost z dětství, kdy s matkou často navštěvoval bleší trhy. Jeho otec zase opravoval stará, nepotřebná kola a prodával je. „Oba byli prostě hippies,“ směje se Thomas.

Troll je nadpřirozená bytost mající základ v severské mytologii a skandinávské lidové slovesnosti. V pramenech staré severštiny jsou trollové popisováni jako stvoření přebývající v odlehlých horách, skalách nebo v jeskyních, kde společně žijí v malých rodinných společenstvích. Trollové bývají zřídkakdy nápomocní lidem.