LUCIE A STARÉ GARDY

O předehru se postarala kapela Lucie revival a přilákala nadšené příznivce. Trávník pak obsadili pamětníci, o jejichž turnaji píšeme zvlášť.

Muži Slavoje chtěli nabídnout fanouškům dva zápasy, ale nebylo to tak jednoduché…

ABSENCE HOKEJISTŮ

Do Mýta měli podle předchozí domluvy namířeno extraligoví hokejisté HC Škoda Plzeň. Jenže nepříznivá zdravotní situace byla důvodem jejich nepřítomnosti. Což pochopitelně stovky natěšených diváků nepotěšilo.

KANONÁDA SLAVOJE

Slavoj si pozval celek z hlavního města.

Mýto-SK Zbraslav 6:0 (4:0). Od začátku se hrálo v režii domácích. Úvodní branku vstřelil po Růžičkově přihrávce Marek Brož. O tři minuty později se skóre měnilo podruhé. Po faulu na Viletu a centru Štycha se prosadil Lávička. Třetí změnu skóre zařídil po centru Štycha přesnou hlavičkou Vileta. Ani tím nebyl účet první půle vyčerpaný. Ve 38. minutě putoval míč po ose Pfeifer, Bodnaruk a na konci byl opět Lávička.

Do druhé poločasu poslal trenér Vašica tři nové hráče. Nejprve byl nedovoleně zastaven Bodnaruk a trestný kop Vilety skončil vysoko nad břevnem. V 55. minutě ponechal sudí Vomastek po faulu na Pfeifera výhodu a po přihrávce Marka Brože zkompletoval hattrick Lávička. Slavoj měl nadále navrch, ale poslední gól si schoval do 90. minuty. Gólman Matouš našel dlouhým výkopem Abrta a Remiáš rozvlnil síť.

Sestava Mýta: Vild (46. Matouš), Martin Brož, Hereit, Růžička, Marek Brož, Štych, Bodnaruk, Slavík, Vileta, Pfeifer, Lávička (Remiáš, Jan Melka, Abrt).

Trenér Vašica, trenér brankářů Peleška, vedoucí mužstva Basl.

REMÍZA VE ZRUČI

Příprava Slavoje pokračovala ve Zruči. S účastníkem krajského přeboru se Mýto rozešlo smírně 2:2.

Další zápasy jsou domluvené až za týden. V pátečním podvečeru 7. srpna přijede MFK Dobříš a hned v neděli 9. srpna Senco Doubravka (výkop v 10.30).