Nenáviděná zimní řehole je na konci. Fotbalisté FC Rokycany už chystají kopačky pro mistrovský divizní souboj v Čížové a síla pořádajícího družstva je velkou neznámou! Pokud to počasí dovolí, hraje se v sobotu od 13.30 hodin.

Umělá tráva stadionu Viktorie Plzeň v Luční ulici byla dějištěm generálky s devátým týmem podzimní tabulky ČFL.

TJ Jiskra Domažlice – FC Rokycany 2:1 (1:1)

Do zápasu vstoupili lépe naši vyslanci. Gólman Brych totiž nešťastně odkopl míč přímo na Michala Černého, který mířil přesně do opuštěné svatyně. O chvilku později se ale dvakrát vyznamenal gólman FC Houdek, který právě v chodské metropoli dříve působil. Vyzrál na něho až Došlý, který s jistotou proměnil pokutový kop.

Favorit pak měl navrch, ale narážel na dobře zorganizované zadní řady FC. Až tři minuty před koncem se prosadil Matas a Domažlice přece jen vyhrály nejtěsnějším rozdílem.

Lodivod FC Milan Dejmek však zklamaný nebyl: „Domažlice zvítězily zaslouženě, a to je ještě vychytal brankář Houdek. Měly ještě šest gólových příležitostí. My asi tři. Jsem ale spokojený s výkonem i výsledkem. Jen jsem svým klukům vyčetl, že nesmíme dostávat zbytečné góly v závěru utkání.“