„Soupeř byl hodně technický, jeho mladí hráči strašně pohybliví. Je tam vidět rukopis trenéra Pavla Fořta, kterého jsem rád viděl,“ říkal pár okamžiků po utkání jeden z gólmanů Rokycan Dan Houdek. „My jsme do zápasu šli po třech dnech kondičního soustředění, ještě ráno jsme běhali osmistovky a je zázrak, že se nikdo nezranil. I když jsme tento přípravný zápas prohráli, musím pochválit celý tým, všichni to odmakali,“ dodal spokojeně zkušený brankář.

Ibrahima Ndiape Sow má v FK Robstav, který o víkendu přejel Březovou, nového parťáka. Zatím na zkoušce.
Za Robstav hrál mladý Senegalec. Co o něm řekl trenér Purkart?

Ten si však neodpustil krátký komentář na jednoho z plzeňských hráčů, který si podle jeho slov na hřišti počínal bez respektu. „Hráč číslo devět, velice mladý kluk, hrál skvěle, byl hodně šikovný, ale není možné, aby v přáteláku zbytečně a nesmyslně přejel dva naše hráče a ještě se choval arogantně. Sebedůvěra ano, ale trošku respektu ke starším hráčům by neuškodilo," prohlásil.

Rokycany tak zakončily třídenní soustředění, které si mimochodem zpestřily i ranní přednáškou od mentálního kouče Davida Vavrušky, těsnou porážkou. Další přípravný zápas čeká divizní borce z nejmenšího okresu v Plzeňském kraji už ve středu od 18 hodin doma proti Milínu (krajský přebor Středočeského kraje - 1. místo), jehož dres oblékají i bývalí profesionální fotbalisté Václav Kadlec s Ondřejem Mazuchem. Bezpochyby půjde o velice dobrou prověrku.

Fotbalisté SK Slavia Vejprnice mají za sebou první zápas zimní přípravy. V areálu Prokopávka zdolali domácí Bolevec 1:0.
Vejprnice na úvod přípravy uspěly, o těsné výhře nad Bolevcem rozhodl Křemenák