Ačkoliv u silného protivníka z jihu malebných Čech díky trefám Ženíška hned dvakrát vedli, domů odjeli po porážce 2:3 znovu bez bodového zisku.

Utkání 18. kola FORTUNA divize proti Viktorii Mariánské Lázně rozhodl v 94. minutě Michal Lukeš (na snímku hráč v červeném dresu z týden starého utkání v Mýtě).
Divočina! Klatovy kopaly tři penalty, zápas s Viktorií rozhodly až v nastavení

„Dvakrát jsme vedli, ale zápas jsme si nakonec prohráli úplně sami. Dělali jsme naivní chyby, dvakrát jsme inkasovali po standardní situaci. Nejvíce mě mrzí inkasovaný gól v poslední minutě první půle, tu situaci jsme měli uhrát daleko lépe. V závěru jsme podle mého názoru měli kopat penaltu, ale rozhodčí asi neměl koule na to, aby nám ji pískl,“ láteřil trenér Rokycan Milan Dejmek.

SK Otava Katovice – FC Rokycany 3:2

Poločas:
2:2. Branky: 27. a 55. Požárek, 45+1. Uher – 21. z penalty a 30. Ženíšek. Rozhodčí: Cichra – Kastl, Štefan. ŽK: 4:3 (75. Kotrba, 77. Hnídek, 82. Motl, 90. Uher – 43. Rybař, 81. Jan Hereit, 83. Matas). Diváci: 334. SK Otava Katovice: Švehla – Rejšek, Květoň, Janoch, Požárek (90+2. Hajdušek), Uher, Motl, Kotrba, Bálek (89. Pavlovič), Hnídek (84. Habor), Cibulka. Trenér: Přemysl Šroub. FC Rokycany: Houdek – Matas, Rybař (57. Čeliš), Jan Hereit, Procházka, Lehký (76. Stejskal), Vaščák (72. T. Zajíček), Janota (72. Laubr), Kramer, Holek, Ženíšek. Trenér: Milan Dejmek.