FK Jindřichův Hradec – Slavoj Mýto 1:1, na PK 3:4

S nálepkou jasného favorita vyrážel v sobotu brzy nad ránem autobus s hráči Mýta na jih do Jindřichova Hradce. Hned v úvodních minutách skončil centr Skopového překvapivě na břevnu překvapeného brankáře Hulíka. V 16. minutě našel Petr Zajíček volného Rešetára, kterého však vychytal Hulík. O pět minut později se z ojedinělé šance radovali fanoušci Hradce. Toman zakončil samostatnou akci střelou k levé tyči Vildovy branky – 1:0. Po vstřelené brance se domácí zatáhli do obrany a hrálo se prakticky na jednu branku. Nicméně do konce první půle se neujaly pokusy Petra Zajíčka ani Rešetára.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, tedy dobýváním Hulíkovy svatyně. Nadějnou šanci Holého vyrazil gólman na roh. V 68. minutě zasáhla obrana FK proti zakončení aktivního Rešetára po přiklepnutí Hereita. Jindřichův Hradec mohl odskočit po kiksu zadáků Slavoje z 80. minuty. Toman postupoval sám na Vilda, míč naštěstí pro hosty těsně minul levou tyč. O dvě minuty později však Mýto zaslouženě srovnalo. K odraženému míči před vápnem se dostal Konopásek, který byl tou dobou na trávníku několik sekund a na jeho zakončení byl Hulík krátký – 1:1. V posledních minutách se nic podstatného nestalo a došlo na penalty.

Za domácí nedali Toman a Škoda, v dresu Mýta selhal jen Štych. Rozhodující kop proměnil Tomáš Zajíček a Slavoj mohl slavit zisk bodu navíc.

O víkendu: v neděli od 14.00 hodin přivítá Mýto ve svém areálu na Letné osmý Sokol Čížová.