Parádní divácká kulisa a perfektně sestřižený trávník tvořily kulisu fotbalového šlágru v Mýtě. Potkali se tu dva divizní celky.

Slavoj Mýto-SK Klatovy 1898 0:5 (0:3)

K dalšímu zápasu Memoriálu Matěje Strejčka nastoupili domácí koncentrovaní, ale zaskočila je situace ze sedmé minuty. Obránci zastavili nedovoleně Krejčiříka a trestný kop Jandy skončil po teči ve zdi za zády Zacha. Slavoj zahrozil po rohu Štycha, ovšem nebezpečí odvrátil Mezsáros odkopem do autu. V 18. minutě Havel našel Buršíka, který oslovil Tomáše Zajíčka a jeho centr zlikvidoval Novák.

O další změnu skóre se postarali opět hosté. Krejčířík unikl po pravé straně a našel ve vápně volného Diviše, který nedal Zachová šanci. Na druhé straně mohl snížit Petr Zajíček po centru Štycha, jenže z hranice brankového území přestřelil. Nedáš-dostaneš zase platilo. Po výkopu skončil brejk hostů třetí brankou. Postaral se o ní střelou k levé tyči Aizner. Pět minut před koncem poločasu Partingl fauloval Petra Zajíčka a trestný kop Štycha skončil na břevně.

Do druhého poločasu udělali oba trenéři několik změn v sestavách. Po rozehrání fauloval Martin Brož a trestný kop Lukeše skončil vysoko nad. Na opačné straně hřiště našel Konopáskův centr Petra Zajíčka, jehož volej skončil také nad břevnem. Pak se třikrát vyznamenal Novák, když si poradil z možnostmi Vilety, Lávičky a Staňka.

Hosté zahrozili střelou Hejduka a Matouš byl na místě. V 83. minutě zahrál roh Mareš a volej Třísky skončil počtvrté v síti. 0 dvě minuty později dal konečnou podobu výsledku hlavou neobsazený Vacek. Čestný úspěch mohl zaznamenat Konopásek. Jeho lob skončil vedle levé tyče a v poslední minutě Vileta též mířil vedle.

Mýto: Zach (46. Matouš), T. Zajíček, Martin Brož, Havel, Marek Brož, Štych, Buršík, Holý, Szedmák, Petr Zajíček, Hereit. Střídali: Lávička, Staněk, Světlík, Vileta, Vokáč, Konopásek.

Trenér Vašica, trenér brankářů Peleška, zdravotník Basl, vedoucí Stupka ,

Utkání sledovalo 150 diváků. Sudí Hodek udělil po dvou žlutých kartách. Asistovali Špindlerová a Lukáš Jirsa.