Návrat teplého počasí byl na fotbalových trávnících přijatý rozdílně. Zatímco ´studené´ Rokycany zachraňovaly divizní remízu v nastaveném čase, bylo na hřišti v Rakové až moc velké horko…

Divize mužů: Rokycany vedly od 37. minuty zásluhou Sadílka. Hostující Hořovicko však vývoj otočilo v závěru dvěma brankami v rozmezí deseti minut. Svěřenci trenéra Dejmka se ale nevzdali a v 92. minutě srovnal na 2:2 David Kroc (v zápise je chybně uveden Řezáč). V rozstřelu se tradičně zaskvěl brankář Houdek, když zneškodnil dva pokusy hostů.

1. B třída: záloha Mýta potvrdila dobrou formu v Městě Touškově a zvítězila 6:3.

Tři červené karty během jediné minuty viděli diváci v Rakové. Dvě obdrželi hráči Příkosic (Novák, Krajdl a jednu domácí Bartoš). Rakovští rozhodli o výhře góly v závěrečné desetiminutovce.

Volduchy sahaly po bodech na hřišti vedoucích Plas, ale nakonec padly 1:2.

Krajská soutěž žáků: cenným skalpem se pyšní Strašice, když přehrály Okulu Nýrsko 4:2.