Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole nějakým (pozitivním) způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na našem webu (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat do středečních 23.59 hodin.

Nominace (NEJ hráč 27. kola krajského přeboru)

Václav Bláha (TJ Sokol Lhota): Fotbalisté Lhoty remizovali již v pátek na půdě Baníku Stříbro 0:0, přestože už od 38. minuty po vyloučení Václava Sudy hráli v početní nevýhodě. Domácí tým, který stále bojuje o záchranu, ale přesilovku využít nedokázal, a to i díky zkušenému brankáři Lhoty Václavu Bláhovi, který chytil penaltu, dorážku a nakonec udržel čisté konto.

Giuseppe Lanfranchi (FK Tachov): Poměrně brzy prohrávali, ale nakonec fotbalisté Tachova dokázali náročné utkání 27. kola krajského přeboru na půdě vejprnické Slavii vyhrát. I díky dvěma trefám Giuseppe Lanfranchiho brali další tři body za vítězství 4:1.

Tomáš Pitipáč (FK Staňkov): Poslední tým tabulky prohrával v nedělním utkání s favorizovaným Nýrskem už 0:2, ale díky dvěma proměněným penaltám mladíka Tomáše Pitipáče sahal po bodovém zisku. Ten mu ale nakonec vzal hostující Karel Kalivoda mladší v nastaveném čase, který rovněž zužitkoval nařízený pokutový kop. Tomáš Pitipáč se ale v nominaci objevuje právem, obě penalty totiž proměnil s naprosto ledovým klidem.

Jakub Volák (TJ Sokol Radnice): Jeho největší chvíle přišla už ve 3. minutě hry, kdy ze svého repertoáru vytasil proti střele z bezprostřední blízkosti parádní zákrok. Gólman Jakub Volák působil po celou dobu zápasu jistým dojmem a stal se jednou z hlavních postav při vítězství jeho TJ Sokol Radnice nad houževnatými Černicemi (1:0).

David Žák (TJ START Tlumačov): Tlumačov sice bojuje o záchranu, ale sem tam překvapí. Tak, jako v sobotu ve Zruči, kde sice prohrával 0:1 a v první půli přežil několik vyložených šancí domácích, ale po změně stran zvolil parádní taktiku, která mu nakonec přinesl bod. Autorem vyrovnávací branky Startu byl David Žák, jeden z hráčů 27. kola krajského přeboru.