Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole pozitivním způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na webu sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat vždy do středeční půlnoci.

3. kolo KPM: FK Tachov (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - TJ Sokol Plzeň-Černice 5:0.
OHLASY Z PŘEBORU: Tachov nasázel Černicím bůra, Stříbro prohrálo v Holýšově

Vítězové jednotlivých kol – 1. kolo: Michael Džugan (Start Tlumačov), 2. kolo: Jakub Záhrobský (Lhota) - rozhovor přineseme během týdne.

Nominace (nejlepší hráč 3. kola)

Miroslav Lopata (Chotíkov): Obávaný kanonýr se stal ústřední postavou sobotní demolice oslabené Zruče, kterou jeho Chotíkov porazil 8:0! Miroslav Lopata vstřelil pět branek a letos už má na svém kontě osm přesných zásahů.

Tomáš Knapp (Nepomuk): Ostřílený útočník se stal hlavní hvězdou při vítězství svého Nepomuku 3:1 nad silnými Radnicemi. Poprvé se trefil v 50. minutě, kdy zvyšoval na 2:0. Další zásah zaznamenal o patnáct minut později. Hosté pak už jen stačili zásluhou Petra Spěváčka korigovat skóre.

Lukáš Hudec (Tachov): Z nabitého kádru Tachova je vybírat hráče kola těžké. Ale Lukáš Hudec na začátku sezony disponuje solidní střeleckou formou (ostatně jako celý tým). Naposledy dal dvě branky v zápase proti Černicím, které nováček elity kraje deklasoval 5:0.

Imrich Varga (Nýrsko): Devětadvacetiletý kanonýr Okuly obstaral dvě branky (třetí a čtvrtou týmu) v zápase proti Tlumačovu a definitivně zlomil odpor jinak srdnatě bojujícího soupeře. Nýrsko vyhrálo 5:1 a Varga vstřelil v sezoně už tři góly. I díky němu se Okula drží na v popředí tabulky.

Petr Škarda (Petřín Plzeň B): Druhý nejstarší hráč z kádru petřínské rezervy se na hřiště v zápase 3. kola proti Mýtu dostal až po změně stran, ale smutnit nemusel. Dal totiž dvě branky a zapsal se střelecky do historie tohoto souboje, který skončil vítězstvím favorita 8:2.