Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole pozitivním způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na webu sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat vždy do středeční půlnoci.

6. kolo krajského přeboru mužů: FK Okula Nýrsko - FK Tachov (na snímku hráči ve světle zelených dresech) 2:3 (0:3).
OHLASY Z PŘEBORU: Chotíkov smetl Černice, Lhota po třech letech remizovala

Vítězové jednotlivých kol – 1. kolo: Michael Džugan (Start Tlumačov), 2. kolo: Jakub Záhrobský (Sokol Lhota), 3. kolo: Miroslav Lopata (Chotíkov), 4. kolo: Šimon Smola (Sokol Lhota), 5. kolo: František Polášek (TJ Sokol Radnice).

Nominace - nejlepší hráč 6. kola KPM

Ondřej Mašek (Zruč): Fotbalisté Zruče porazili v šestém pokračování letošního ročníku krajského přeboru poslední Staňkov 3:0. Skóre duelu otevřel už v první minutě Kastelic a o zbývající dvě branky se postaral třicetiletý harcovník Ondřej Mašek, který si tak nominaci zasloužil.

Lukáš Kotěšovec (Petřín Plzeň B): Rezerva divizního Petřína se v páteční předehrávce na umělé trávě ve Stříbře trápila a ještě po první půli ztrácela na nebezpečný Baník jednu branku. Po obrátce ale dala čtyři góly a vyhrála 4:1. Dvě z nich měl na starosti Lukáš Kotěšovec, tahou týmu ze Slovan.

Jan Vild (Mýto): Zkušený brankář ex-divizního Slavoje byl ústřední postavou svého týmu při cenné remíze 1:1 na půdě TJ Sokol Lhota. Zneškodnil celou řadu domácích příležitostí a ve finále nestačil pouze na pokutový kop Ondřeje Kotrnocha z 82. minuty utkání. Jednoznačně palec nahoru!

Lukáš Hudec (Tachov): Je to možná už trapné, ale zkušený útočník Tachova je opět v nominaci o hráče kola. Dal dvě branky na hřišti Nýrska a přispěl k výhře 3:2. Celkově se 33letý forvard letos prosadil již dvanáctkrát, když se ve všech šesti zápasech radoval shodně dvakrát z gólového úspěchu.

Miroslav Lopata (Chotíkov): Stejný případ jako jeho konkurent v souboji o korunku krále střelců Lukáš Hudec. Také chotíkovský útočník Miroslav Lopata má letos formu jako hrom. Dalšími dvěma zásahy tentokrát režíroval výhru svého mužstva na hřišti Černic 5:1. Chotíkov je i díky němu nadále  stoprocentní a tlačí na vedoucí Tachov.