Mezi elitu kraje je doprovodí přímo i Kaznějov. Ten v neděli odpoledne uspěl na hřišti plzeňského Smíchova 2:0 a může dokonce skončit ještě první.

Již před týdnem si postup do I. A třídy zajistil Slavoj Koloveč, který je jistým vítězem skupiny A nižší I. B třídy. Nic na tom nezměnila ani sobotní porážka 0:2 v Tlučné. Jeho náskok před posledním kolem totiž činí osm bodů.

close Fotbalisté Slavoje Koloveč. info Zdroj: Slavoj Koloveč zoom_in Fotbalisté Slavoje Koloveč.

V béčkové skupině si postup sobotní remízou 0:0 na hřišti Chotěšova stvrdily Dobřany, kde to hned také náležitě oslavily. Také ve skupině C se o prvenství, a tím pádem i postupu rozhodlo až teď o víkendu, posun o soutěž výš slaví Slovan Plzeň, který porazil doma rezervu Zruče (výsledkem 4:2), zatímco jeho největší konkurent v boji o první místo Mladotice padl 0:1 ve Volduchách.

close Fotbalisté TJ Dobřany postoupili do I. A třídy. info Zdroj: Helena Fabiánová zoom_in Fotbalisté TJ Dobřany postoupili do I. A třídy.

O posledním hracím víkendu tak bude rušno především v sestupových bojích. Zraky všech se upínají k divizi, kde hrají o záchranu Klatovy i Rokycany a záchrana obou družstev, i když se pohybuje spíš v oblasti teorie (ve hře o sestup je ještě Příbram B), by dodala klid i mnoha družstvům v krajských soutěžích.