Radnice v pátek večer přivítaly na domácím hřišti ČLU Beroun a zápas se proměnil v pořádnou gólovou divočinu. Tým z Rokycanska nakonec svého soka přestřílel 8:4. „Beroun začal lépe, pokaždé vedl a my dotahovali, poločas tak skončil 3:3. Po změně stran si myslím, že už jsme byli lepším týmem my, a hlavně jsme byli tentokrát velice efektivní, ne jako předtím na hřišti Klatov," připomněl radnický lodivod Pavel Aubrecht nedávnou porážku s divizním soupeřem 1:7, kde jeho tým zahodil snad sedm osm samostatných úniků.

FC Chotíkov 1932 (černožlutí), archivní snímek.
Chotíkovu zvlhnul střelecký prach. Máme na čem pracovat, uvědomuje si Kučera

„Celkově se jednalo o velice dobrý přípravný zápas s výborným soupeřem, který se divákům určitě musel líbit," kvitoval Pavel Aubrecht a ze čtyř inkasovaných gólů nedělal žádnou velkou vědu. Stále je to jen příprava.

V dalším přípravném zápase hrají Radničtí v sobotu 29. července od 16 hodin na hřišti nováčka I. A třídy Dobřan, které v červenci vyřídily už čtyři soupeře - Starý Plzenec (4:1), Tatran Chodov (2:1), Lhotu (7:2) i plzeňskou Košutku (4:0). A teď si brousí zuby na skalp dalšího protivníka z nejvyšší soutěže v kraji.

Petřín (červení) porazil plzeňský Rapid (modří) 2:0 - archivní snímek.
Další výhra. Divizní Petřín zdolal dobře hrající Rapid. Co po zápase řekl kouč?