„Druhá část sezony už tak suverénní nebyla. Vznikly absence, které se těžko nahrazovaly. Mužstvo však prokázalo charakter a dokázalo získat dalších 21 bodů,“ vrací se kouč k jarní části. V průběhu čtyř let se fotbal v Radnicích dostal z průměru I. B třídy až ke krajskému vrcholu.

„Udělal se zde kus práce. Jsem pyšný na mužstvo, které je složené převážně z hráčů s pevnou vazbou na Radnice. Velký dík patří i věrným fanouškům. Podařilo se nám z fotbalu udělat společenskou událost, na kterou pravidelně chodilo až tři sta diváků,“ těší Aubrechta.

Fotbalisté FC Rokycany na prahu nové sezony. Jak si povedou?
Z Husových sadů odešlo v létě pět hráčů, Rokycany mají ale i tak na víc

V kádru se výrazný pohyb neudál. Michal Ineman se vrátil z hostování a bude hrát v Mýtě. Jedinou, zato velikou posilou je Jan Vaščák, defenzivní dříč se zkušenostmi z divizních Rokycan.

Poprvé v historii bude mít oddíl Radnic v kraji dvojnásobné zastoupení. Do I. B třídy se podařilo postoupit zkušené rezervě, která opanovala okresní přebor na Rokycansku. „Zároveň se nám podařilo po letech založit i dorostence. Je to i zásluhou okolních obcí,“ děkuje vedoucí David Fuksa.

Proměnou výrazně prošel v průběhu července i radnický areál. Každý, kdo mohl, se podílel na instalaci zavlažování travnaté hrací plochy.

Fotbalisté SK Petřín Plzeň B (červení) vstoupí do nové sezony krajského přeboru jako nováček, ale zároveň budou patřit k největším favoritům.
Nováček chce do elitní trojky. Největší favorit? Tachov, zní z petřínského béčka