„Měli jsme soustředění a někteří kluci kvůli nemocem a zraněním vypadli, takže do Berouna jsme jeli pouze se sedmi hráči z áčka, které doplnili kluci z rezervy a mladší. Tím ale náš výkon nechci omlouvat. Domácí byli lepší, dynamičtější, měli větší chuť vyhrát, zatímco my byli špatní, pomalí a kupili řadu nepřesností,“ žehral Roman Štěpánek, asistent kouče Sokola Pavla Aubrechta.

Zimní příprava 2024: FC SILON Táborsko - TJ Jiskra Domažlice 2:1 (0:0).
FOTO, VIDEO: Domažlice potrápily druholigové Táborsko, prohrály o jeden gól

Berounští, kteří se s týmem z Rokycanska utkali už v létě (a prohráli 4:8) tentokrát tahali za delší konec provazu. Někdejší divizní účastník, který v současnosti hraje pouze I. A třídu Středočeského kraje, hýřil na své umělce Na Máchovně aktivitou a vypracoval si náskok 4:0. „Až potom jsme malinko zapnuli a díky dvěma úspěšným penaltám Šimona Huttra a trefě Michala Krče jsme snížili. Beroun ale vyhrál naprosto zaslouženě,“ připustil Roman Štěpánek.

Před startem jarní poloviny sezony čeká Radnické, které v zimě opustil brankář Jakub Volák a ze zdravotních důvodů vypadl i druhý brankář Petr Bílek, sehrají ještě čtyři zápasy. Ten nejbližší už v sobotu od 11 hodin na půdě divizních Klatov. V dalších zápasech se Sokol utkání s Dobřany, Dobříší a generálku na první jarní kolo krajského přeboru obstará pohárová konfrontace s Kralovicemi.

Fotbalisté SK Petřín Plzeň (na archivním snímku hráči v bílých dresech) porazili v sobotu Nýrsko i německý Lam.
Petřín doma smetl Nýrsko i německý SpVgg Lam. Spokojenost, hlásil Vodrážka