„Zápas jsme začali tak, jako se tomu v poslední době stalo zvykem. Z první střely jsme inkasovali, a pak dostali ze standardní situace i druhou branku," ilustroval holýšovský trenér Milan Dejmek úvodních třicet minut utkání, po kterých Černičtí díky trefám Václava Klokana a zkušeného Petr Mlnaříka vedli už 2:0. Holýšov pak zapnul motory na vyšší rychlostní stupeň, vytvořil si pár slibných příležitostí ke skórování, ale do konce první půle se neprosadil.

Není tak divu, že trenér Milan Dejmek v kabině zvýšil na své svěřence hlas. „A pomohlo to," ulevil si zkušený kouč Holýšova. Jeho tým brzy snížil a v 55. minutě po úspěšně penaltě Miroslava Manowezte srovnal. Hosté šli navíc do deseti, po úderu loktem byl vyloučený Vladyslav Nosah. „Tímto zákrokem nám soupeř cestu za vítězstvím zjednodušil," prohlásil Dejmek.

Krajský přebor, 23. kolo: TJ Holýšov - TJ Sokol Plzeň-Černice 4:2 (0:2)

Holýšov přesilovku využil v 65. minutě, kdy se trefil Jiří Šmíd a překlopil misky vah na stranu svého týmu. A v závěru cennou výhru Holýšova ještě tentýž hráč pečetil. „Po tom vyloučení jsme už byli lepším týmem, vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, ale znovu jsme se docela trápili v koncovce. Vítězství mělo být podle mého názoru ještě výraznější," dodal k hodnocení zápasu holýšovský trenér Milan Dejmek, jenž zisk tři bodů považuje za zasloužený.


Načítám tabulku ...