Pouze jednou bylo vysloveno jméno nejlepšího střelce Plzně Tomáše Chorého, a to z úst stopera TJ Jiskra Domažlice B Tomáše Koreluse. „I když toho v hlavě moc nemá, je pro Plzeň momentálně hodně důležitý,“ má jasno kapitán týmu.

TOMÁŠ CHORÝ vstřelil proti norskému Molde FK oba góly při vítězství 2:0.Útočník plzeňské Viktorie Tomáš Chorý.Zdroj: fcv

Michal Drahorád z Mariánských Lázní se rád dívá na prvoligové veterány „Já vždy obdivoval starší hráče, kteří na to stále mají, a je radost se na ně koukat,“ řekl Deníku. Tomáš Hübschman, Marek Matějovský, Milan Petržela. To je jeho výběr tří hráčů. A vzhledem k jeho komentáři asi nikoho moc nepřekvapí.

Španělská anketa: Kdo z týmu by dokázal vyhrát Survivor?
VIDEO: Kdo z týmu by dokázal vyhrát Survivor? Viktoriáni se shodli, podívejte se

Přestože jsme se ptali fotbalistů na západě Čech, velké zastoupení měla v anketě také pražská Sparta. Jméno Ladislava Krejčího mladšího alias LK37 padlo hned třikrát. Mezi ligové hvězdy byli zařazeni i Asger Sørensen (2), Jakub Pešek (2) či Adam Karabec s Casperem Hojerem. Jeden fotbalista z dotázaných pak nikoho nevybral. „Na nikoho z české ligy se rád nekoukám“ procedil rezolutně Lukáš Kuna z Lázní Kynžvart. A koho vybrali ostatní? KLIKNĚTE ZDE!

Zdroj: Martin Mangl

Ostrovský záložník Jakub Dušek vstřelil Tachovu dvě branky.
Ostrov uspěl v Tachově. Pro nás to byla velmi zajímavá konfrontace, říká Dušek