Utkání krajského přeboru mužů FC Rokycany Tlumačov rozhodla první a poslední minuta.

FC Rokycany Tlumačov 1:1 (0:1), PK 4:3

Studenou sprchu připravil domácím Jakub Šot ze Startu Tlumačov, protože po hrubé chybě domácí obrany v první minutě zápasu zařídil úvodní a na dlouhou dobu i poslední branku zápasu. Nebylo nic platné, že dalších 45 minut se hrálo pouze před tlumačovskou svatyní. Borci FC nedokázali Jiřího Touše prostřelit.

Také po přestávce měli domácí fotbalově navrch. Hosté hráli tvrdě a soustředili se především na defenzivu. Až v poslední minutě řádné hrací doby se podařilo kapitánovi Hereitovi z jednoho z mnoha závarů skórovat. Na otočení zápasu už nezbyl čas, a tak byl na pořadu dne penaltový rozstřel.

Začínali hosté platným pokusem Leitla, domácí odpověděli trefou Spěváčka. Ve druhé sérii se prosadil hostující Tesař i domácí Debellis. Ve třetí měli navrch hosté, uspěl kapitán Hruška, ale Pavlu Aubrechtovi brankách Touš pokus vyrazil. Ve čtvrté sadě však zaúřadoval Špiroch a zneškodnil pokus Malíka. Hereit se na druhé straně nemýlil. V páté sérii vyhořel střídající Copák a minul bránu. Výhru domácích potvrdil platným pokusem Procházka.

Na hráče FC čeká v dalším kole nelehké derby na horké půdě v Mýtě. Zápas se na Letné hraje v neděli od 17 hodin.