FC Rokycany – SK Slavia Vejprnice 4:0 (1:0)

Trenéru Dejmkovi se do sestavy po delší přestávce způsobené zraněním kotníku vrátil Debellis, ale pro změnu se musel obejít bez Sadílka.

Skóre otevřel už v 9. minutě Ženíšek. Po faulu na Debellise kopal Vileta přímý kop ze čtyřiceti metrů. Poslal míč na hlavu Ženíškovi, který ho nasměroval do sítě. Jenže pak to dlouhou dobu vypadalo, že Rokycanští pokračují v přehlídce nedotažených pokusů. Ostřelovali bránu vejprnického Vavríka, ale stav se neměnil.

Ke změně došlo až ve druhé části hry. Hned po začátku se prosadil zkušený Procházka, který po rohovém kopu Pavla Aubrechta trknul míč hlavou k bližší tyči. O dvě minuty později centroval Vaščák do brankového území a nabíhající Bernard si srazil nešťastně míč do vlastní brány.

Poslední trefu do vejprnické brány přidal v 60. minutě rychlík Kroc, který překonal Vavríka z rohu brankového území. Trenér Dejmek si pomohl taktickým střídáním a do hry se, poprvé za muže v krajském přeboru, na deset minut dostal i hráč staršího dorostu Ruda Pražský.

V sobotu: v předposledním kole čeká na hráče Rokycan sobotní výlet za nepříjemnou rezervou Domažlic. Zápas začíná v 18 hodin. Závěr absolvuje FC opět v domácím prostředí, a to v pátek 14. června proti Baníku Stříbro. Výkop bude v osmnáct hodin.