Na sever se vydá kombinovaný tým, neboť prioritou je nyní prvenství v přeboru. Což ale neznamená, že by Rokycany nechtěly do finále. Jednak kvůli postupu do republikové části a zajímavé jsou i finanční odměny v rozhodujícím utkání (12 tisíc pro vítěze, sedm tisíc pro poraženého).

Připomeňme si, jak dopadly čtvrtfinálové boje dvou našich zástupců.

Chlumčany – FC Rokycany 1:1, penalty 5:6

Na jih se vydal celek složený z hráčů rezervního družstva a divizních dorostenců. Prohrával od 31. minuty, ale Laubr v 72. minutě vyrovnal a při penaltách byli hosté úspěšnější.

Sestava Rokycan: Wohlmuth, Kužma, Holek, Ječmen, Spěváček, Votava, Laubr, Ineman, Chmelíř, Hubert, Stejskal (střídali Pražský, Plzák, Veselý a oba Drábkové).

Radnice – SK Petřín 1:4 (1:1)

S aspirantem na postup do divize svedl účastník 1. B třídy zajímavý souboj. Po inkasovaném gólu ze 32. minuty pálil nebezpečně Vitouš a Spurného střela těsně minula tyč. Až ve 44. minutě se z přímého kopu prosadil Esterka. Po obrátce favorit potvrdil kvality a třemi góly rozhodl o tom, že pojede dnes do Hrádku u Sušice.

Sestava Radnic: Volák, Vitouš, Rýdl, Esterka, Koníček, M. Krč, Polášek, Habr, Valenta, Fencl, Spurný (střídali Štrunc, Cozl, Mulač a Koffer).