S potížemi se ke třem bodům do tabulky krajského přeboru dopracoval lídr z Rokycan.

FC Rokycany – FC Chotíkov 3:1 (0:1). Od první minuty bylo vidět, že soupeř přijel do Husových sadů s cílem bránit. Ve 12. minutě házeli hosté aut. Kapitán Kučera nahrál volnému Rozboudovi, který vystřelil. Míč se dostal před nabíhajícího Týmla, jemuž do střely ještě obětavě skočil Ženíšek, ale gólu nezabránil. Chotíkov vedl 0:1 a soustředil se pouze na odkopávání míčů a defenzivu. Taktika mu vycházela celý první poločas.

Hrálo se hodně tvrdě a ve 49. minutě oslabil hosty Martin Prais. Fauloval Procházku a po druhé žluté kartě musel předčasně do sprchy. Přes všechny nájezdy na Kráslovu svatyni vydrželo vedení hostů až do 60. minuty. Po závaru před bránou odkopli hosté míč k Ženíškovi, ten vypálil ze 20 metrů a míč putoval jako v biliáru – od jedné tyči ke druhé a do sítě – 1:1!

O deset minut později poslal střídající Ineman přesnou přihrávku Pavlu Aubrechtovi, který si zpracoval míč na prsa a ukázkovými jeslemi prostřelil brankáře. Třešničkou na dortu byla třetí branka, která padla v nastavené minutě. Další z Praisů zastavil nedovoleně pronikajícího Sadílka a Procházka se při nařízeném pokutovém kopu nemýlil.

Sestava Rokycan: Houdek – Papáček (59. Inaman, 84. Votava), Hereit, Sadílek, Veselý, Lukáš Aubrecht, Procházka, Ženíšek, Kroc, Vileta, Pavel Aubrecht.

Příští kolo: Rokycany cestují na horkou půdu do Zruče, která předvádí na jaře výborné výkony! Potvrdila to i výhrou v Mýtě.