„Oslovil mě prezident klubu pan Koula hned, jak vyšlo na veřejnost moje ukončení ve Lhotě. Dal jsem si nějaký čas na rozmyšlenou, a nakonec jsem se rozhodl právě pro Mýto," uvedl Petr Nykles pro portál fotbalunas.cz, který se zabývá především amatérským fotbalem. Doplnil, že na stole měl i jiné nabídky, ale kývl na tu ze Slavoje. Pro dosavadního trenéra Mýta Pavla Kůrku ovšem angažmá v klubu na Rokycansku nekončí, v týmu bude i nadále pokračovat. „Zůstává a spolu s panem Honzíkem mi budou pomáhat zejména teď v zimní přípravě," prozradil nový kouč někdejšího účastníka divizní soutěže.

Petr Nykles už není trenérem fotbalové Lhoty.
Petr Nykles skončil na lavičce fotbalové Lhoty, vaz mu zlomila porážka v Mýtě

V letošní sezoně se v krajském přeboru mění trenéři jako nikdy předtím. Dá se říct, že toto povolání připomíná horkou bramboru. Obzvlášť právě na Slavoji. Těsně před startem soutěže skončil v Mýtě Zdeněk Vít, jehož dočasně nahradil Petr Bejček. Toho pak v polovině sezony vystřídal již zmiňovaný Pavel Kůrka.

Na Košutce během podzimu skončil z vlastní iniciativy zkušený kouč Josef Šavlík, jehož nahradil mladý Filip Řežábek. Podobný osud jako Šavlíka potkal i Jana Krause, který na vlastní žádost ukončil svoje působení ve Zruči. I v tomto případě chtěl po sérii nezdarů svým rozhodnutím dodat mužstvu nový impuls. A po finále podzimní fáze sezony skončili ve Stříbře Lukáš Pleško s Lubošem Zaoralem, které odvolalo nespokojené vedení Baníku.

Fotbalisté TJ Baník Stříbro (bílé dresy).
Třesk ve Stříbře. U týmu končí trenéři Pleško se Zaoralem, vedení je odvolalo