V dresu domácích se dvakrát prosadil Dominik Tůma, ale zahanbit se nenechal ani radnický David Kroc, jenž dal rovněž dvě branky. „Začali jsme dobře, měli šance, ale pak jsme ubrali v pohybu a domácí se dostali do hry i do vedení. Sice jsme dokázali srovnat, ale Stříbro dalo druhou branku a my už pak stihli jen vyrovnat. Podle mého názoru se jednalo o spravedlivou remízu,“ nechal se slyšet ostřílený trenér hostujících fotbalistů z Rokycanska Pavel Aubrecht.

Fotbalisté FK Nepomuk (růžové dresy), archivní snímek.
Lhota prdla s Nepomukem. Zasloužená výhra hostů, uznal Nykles. Co řekl Viktora?

K zápasu se yjádřili také Stříbrští, konkrétně Luboš Zaoral, asistent trenéra Pleška. „Dvakrát jsme se dostali do vedení, takže z tohoto pohledu nás remíza malinko mrzí. Musíme si však přiznat, že naše hra ani výkon nebyly ideální, minule v Nýrsku jsme podali daleko lepší výkon," připustil Zaoral.

TJ Sokol Radnice (červení), archivní snímek.TJ Sokol Radnice (červení), archivní snímek.Zdroj: Jindřich Schovanec

„Doma se nám už delší dobu nedaří, znovu jsme tady nevyhráli, nevíme, čím to je, ale snad to zlomíme příště," přeje si asistent Baníku, který stejně jako Pavel Aubrecht na lavičce soupeře považuje dělbu bodů za spravedlivou.

Krajský přebor, 2. kolo: TJ Sokol Plzeň-Černice (modří) - FK Okula Nýrsko (na snímku fotbalisté v červených dresech) 1:2.
ANKETA DENÍKU: Kdo byl nejlepším fotbalistou 2. kola krajského přeboru? Hlasujte

O první vítězství se fotbalisté Stříbra pokusí už v pátek na Petříně, kde od 18.00 změří síly s místní divizní rezervou. „Uvidíme, v jakém složení do Plzně pojedeme, ale víme, že můžeme jedině překvapit. Ale i když nejsme favorité, chceme podat co nejlepší výkon," slíbil Zaoral fanouškům Stříbra.

TJ Baník Stříbro – TJ Sokol Radnice 2:2

Poločas: 1:0. Branky: 42. a 54. D. Tůma – 51. a 62. D. Kroc. Rozhodčí: Mifková – Křen, Strejcová. Delegát FAČR: Petržílka. ŽK: 1:1 (72. Marek Vyšín – 21. Valenta). Diváci: 150. Hřiště: TJ Baník Stříbro, tráva. Sestava TJ Baník Stříbro: Pejřimovský – Bůžek, Ferdinandy (20. Petrlák), Kasl (82. Bláha), Marek Vyšín, Janda (80. Kaprhál), Vacín, Hodek, Tůma, Donate, Haas (80. Čeček). Trenéři: Lukáš Pleško, Luboš Zaoral. Sestava TJ Sokol Radnice: Volák – D. Kroc, Svoboda (57. P. Spěváček), M. Krč, Vaščák, L. Aubrecht, Huttr (69. P. Aubrecht), Valenta, Poláček (69. Brož), Rýdl, D. Krč. Trenér: Pavel Aubrecht.


Načítám tabulku ...
Fotbalisté domažlické Jiskry (archivní snímek).
Los 2. kola MOL Cupu: Jiskra vyzve druholigový tým. Na koho narazí Petřín?