„Pár kluků nám chybělo, takže jsme do Sokolova jeli s některými kluky z béčka a musím říct, že tihle kluci obstáli. Soupeř měl samozřejmě lepší držení míče a v závěru prvního poločasu, kdy dokázal dát dvě branky, nás mačkal, ale celkově jsme podali velice snaživý a kompaktní výkon. Hráli jsme dobře do defenzivy a všichni kluci k zápasu přistoupili velmi zodpovědně, za což je musím pochválit," liboval si trenér rokycanských fotbalistů Milan Dejmek, jehož tým o svém vítězství nad třetiligovým celkem rozhodl v samotném závěru.

Tvrdá práce nese ovoce. Rokycany v přípravě porazily třetiligový Sokolov

Milana Dejmka potěšil také fakt, že jeho svěřenci se soupeřem z vyšší soutěže drželi krok i fyzicky. „To se asi už začíná projevovat tvrdá práce z posledních týdnů, kterou jsme završili na soustředění v Úborsku. Sice nám moc nevyšlo počasí, běhali jsme v mokrém sněhu, nebo lijáku, ale myslím si, že jsme tam odvedli velký kus práce. Kluci opravdu makali," těšilo ostříleného lodivoda.

Další přípravné utkání odehrají Rokycany v sobotu 18. února od 16 hodin na umělé trávě v Luční ulici proti devatenáctce Viktorie Plzeň. Generálku na start divizního jara by měla obstarat konfrontace s třetiligovou Admirou (26. února).