Jak reagovali spoluhráči?
Hlavně pokladník už to ví a má z toho radost. Psal mi i trenér, který také neskrýval radost. Všichni jsou šťastní, že moje vítězství v hlasování obohatí kasu.

O kolik korun vás zkásnou?
To ještě nevím, ale určitě to nebude malá částka.

Dělalo si mužstvo z vás srandu kvůli nominaci na hráče kola?
Jasně že neustále rejpali (smích). Všichni hlasovali včetně jejich kolegů v práci. Kolovalo to i v soukromých skupinách na sociálních sítích. Kluci šli tvrdě za tím, abych vyhrál.

Fotbalistům SK Smíchov Plzeň (na archivním snímku hráči v černobílých dresech) umělé osvětlení štěstí nepřineslo, Chlumčanům podlehli 1:3.
VIDEO: Unikát na Plzeňsku, fotbalová I. A třída se hrála za umělého osvětlení

Je to pro vás závazek, abyste navázal na výkon v Radnicích i v dalších kolech?
Určitě bych já osobně i jako tým pokračovali ve výkonech jako na podzim.

Hrajete defenzivního záložníka, takže od vás se góly moc nečekají, že?
Úplně asi nečekají, ale jednou za čas bych mě dát gól. Chodím na standardky, hlavičkové souboje, takže někdy by mně to tam padnout mělo.

O víkendu čeká Tachov derby ve Stříbře, kde jste hrál šest let. Co od zápasu čekáte a stále ho považujete za speciální utkání?
Určitě je to stále speciální zápas, protože tam mám spoustu kamarádů, jsou tam super lidi. Nečeká nás jednoduchý zápas, protože Stříbro hraje doma na malé umělce. Baník má mladý tým, který není tolik zkušený, ale hraje agresivně a jsou to šikovní kluci.

Krajský přebor (16. kolo): TJ Baník Stříbro (bílí) - FK Okula Nýrsko (na snímku fotbalisté v tmavých dresech) 2:2 (1:1).
OHLASY Z PŘEBORU: Baník urval proti Nýrsku bod, Tachovští udolali Radnice