Měsíc před koncem hlasování v okresním kole vede na Rokycansku FK Dukla Němčovice, který získal už přes deset tisíc hlasů a opakuje loňské tažení. Na druhém místě je Dobřív a třetí příčku drží Radnice, na které ale zle dotírá Mirošov. Vzhledem k tomu, že čtenáři mohou hlasovat opakovaně, ale mají šanci i jiné týmy - okresní kolo ankety Deníku totiž probíhá až do konce ledna.

V anketě Deníku můžete hlasovat pro všechny kluby, které mají v dospělých soutěžích (v aktuální sezoně) alespoň jeden tým. Kdo se stane vítězem? Hlasovat můžete pro svého favorita až do 31. ledna 2024. Nejlepší tři týmy z okresu postoupí do finále, ve kterém budou čtenáři hlasovat o nejoblíbenější klub kraje. Loňské vítězství v anketě obhajuje klub FK Okula Nýrsko.

Pár řádků k finále: Hlasování o nejoblíbenější klub kraje začne na začátku února a o titul si to rozdá hned čtyřiadvacet klubů z kraje. Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko a Tachovsko budou mít tři zástupce, tři plzeňské okresy dohromady dvanáct. Hlasovat budou moci pouze přihlášení čtenáři Deník.cz, ale znovu opakovaně. K tomuto opatření přistoupíme proto, abychom zamezili zmanipulování ankety pomocí robotů. K tomu, abyste se registrovali, však není potřeba platit žádné předplatné. Stačí jen vyplnit e-mail a přihlásit se.