Důležitá je ovšem v hlasování i konečná třetí pozice, kterou aktuálně drží TJ Volduchy. Kdyby bylo hlasování ukončeno právě teď, budou to právě Němčovice (mistr okresu Rokycany), Raková a Volduchy, které postoupí do očekávaného krajského finále - to začne po skončení všech okresních kol v Plzeňském kraji. Stále však můžete svého favorita podpořit, a to až do 18. ledna do 23.59 hodin.

Připomínáme, že v této fotbalové anketě nerozhoduje pouze úroveň soutěže, ve které klub nastupuje. Stejně tak ani dosažené výsledky. Mezi další aspekty pro hlasování patří například fanouškovská základna, výborná práce s mládeží, aktivita jednotlivých klubů i v mimofotbalové sféře, třeba na sociálních sítích. Rozhodovat může také kvalita občerstvení na stadionu či atmosféra během fotbalových mačů. Zkrátka: rozhoduje úplně všechno, na co si jen vzpomenete.

Závěrem: Nezapomeňte, kromě titulu šampiona rokycanského okresu se hraje také o postup do krajského finále Deníku. Tam postoupí tři nejlepší kluby. Kdo to bude? Vzhledem k charakteru této internetové soutěže fanoušků a možnosti hlasování se může pořadí v čele aktuální "tabulky" ještě změnit.